• In English
 • НКЦПФР продовжує роботу щодо приведення діяльності акціонерних товариств до норм законодавства
  опубліковано 21 січня 2015 року о 11:47

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку традиційно оприлюднює результати роботи регулятора в частині контролю за приведенням діяльності емітентів у відповідність до Закону України «Про акціонерні товариства».

  Олег Мисюра, директор Департаменту контрольно-правової роботи Комісії, повідомив: «На останньому засіданні регулятора, що відбулося 20 січня 2015 року, ми вкотре прийняли низку рішення щодо емітентів цінних паперів, які не привели свою діяльність у відповідність до норм законодавства, зокрема, не провели дематеріалізацію цінних паперів. Так, наразі нами зупинено внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів на строк до усунення зазначених порушень у відношенні 59 емітентів, які зареєстровані та розташовані на території, підпорядкованій Дніпровському територіальному управлінню НКЦПФР».

  Додамо, що також цього разу Комісія прийняла рішення про відновлення внесення змін до системи депозитарного обліку таких емітентів – ПАТ «Хмельницьке виробниче сільськогосподарсько-рибоводне підприємство» та ПрАТ «Одеська цукрова компанія».

  «Регулятор і надалі продовжуватиме свою роботу в напрямку приведення діяльності емітентів до норм українського законодавства, що є важливим не лише задля забезпечення дотримання норм Закону, а й для захисту прав інвесторів», резюмував пан Мисюра.

  Із переліком емітентів, у відношенні яких було прийняті рішення про зупинення внесення змін до системи депозитарного обліку цінних паперів, можна буде ознайомитись вже найближчим часом на офіційному веб-сайті Комісії.