• In English
 • НКЦПФР підписала меморандум про співпрацю з регулятором фондового ринку Об'єднаних Арабських Еміратів
  опубліковано 16 січня 2015 року о 11:44

  Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку та Управлінням з цінних паперів та товарів ОАЕ (Об’єднаних Арабських Еміратів) підписали двосторонній меморандум про взаєморозуміння та обмін інформацією. З українського боку документ підписав Дмитро Тевелєв, Голова НКЦПФР, зі сторони закордонних колег – Х. Е. Абдула С. Аль Туріфі, головний виконавчий директор Управління з цінних паперів та товарів ОАЕ.

  «У першу чергу, підписання меморандуму дасть нам можливість більш тісно співпрацювати з регулятором фінансового сектору ОАЕ. Сподіваюсь, що таке взаєморозуміння між країнами сприятиме створенню нових проектів міжнародного рівня, адже український регулятор ринку цінних паперів завжди відкритий і готовий до плідної та результативної роботи з регуляторами інших держав», – повідомив Дмитро Тевелєв.

  Цей документ передбачає реалізацію забезпечення скоординованих та взаємно узгоджених дій щодо регулювання, нагляду, контролю та боротьби з правопорушеннями на фінансових ринках між відповідними державними органами обох країн.

  Нагадаємо, що Комісія вже підписала меморандуми про співпрацю з регуляторами ринків цінних паперів Єгипту, Азербайджану, Білорусії, Киргизії, Йорданії, Молдови, Грузії, Румунії, Вірменії, Китаю та Мальти.