• In English
 • На розвиток інфраструктури населених пунктів Львівщини інвестори перерахували більше 27 млн. грн.
  опубліковано 15 січня 2015 року о 17:13

  У 2014 році на пайову участь у розвитку інфраструктури населених пунктів Львівської області, інвестори перерахували до місцевих бюджетів Львівщини 27 млн. 038 тис. грн. (для порівняння, у 2013 році – 12 млн. 553 тис. грн.), - про це повідомив начальник управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Львівської ОДА Володимир Лаврін.

  “Зокрема, до бюджету міста Львів перераховано 23,719 млн. грн., м. Червоноград – 467,7 тис. грн. З районів можна відзначити: Городоцький – 232,5 тис. грн., Жовківський – 155,3 тис. грн. та Пустомитівський – 851,6 тис. грн.”, -зазначив В. Лаврін.

  Однак, за його словами, жодної угоди протягом 2014 року не було укладено в Бродівському, Буському, Мостиському, Дрогобицькому, Сколівському, Старосамбірському, Турківському районах.

  “Кошти, перераховані до місцевого бюджету населеного пункту, використовуються виключно для створення і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури (водопостачання, каналізування, освітлення, ремонт доріг та інше) відповідного населеного пункту”, - підсумував Володимир Лаврін.

  Довідково

  Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності» (стаття 40) передбачає, що інвестор, який має намір щодо забудови земельної ділянки у відповідному населеному пункті, зобов'язаний взяти участь у створенні і розвитку інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури населеного пункту в розмірі від 4 до 10% від кошторисної вартості об’єктів.