• In English
 • Вояки з Чернігівщини та Дніпропетровщини вирушили у зону проведення АТО
  опубліковано 15 січня 2015 року о 14:24

  З Чернігівщини у зону проведення антитерористичної операції вирушив особовий склад мотопіхотного батальйону Збройних Сил України.

  Як повідомив командир підрозділу, його підлеглі повністю забезпечені усіма засобами захисту, військовою амуніцією, зимовим обмундируванням і теплими речами та продуктами харчування.

  Під час відновлення боєздатності підрозділу, волонтери та підприємці області активно долучилися до ремонту автомобільної та військової техніки. Зокрема, фахівці підприємства ВАТ “ТАН” реалізували всі прохання військових. На військовій техніці встановлені броньовані протикомулятивні решітки та інші матеріали, що значно підвищують її захист.

  Слід зазначити, що для підрозділу це друга поїздка в зону АТО. Упродовж шести місяців 2014 року військовослужбовці батальйону виконували бойові завдання на Сході України та понад 90 днів знаходилися в бойовому контакті з незаконними збройними формуваннями в одній з найгарячіших точок Донбасу.

  Також для виконання бойових завдань у зону проведення АТО вирушили військовослужбовці батальйонної тактичної групи окремої механізованої бригади з Дніпропетровщини.

  Після відпустки та відновлення боєздатності підрозділ відправився змінити на передовій своїх побратимів. Бойова техніка батальйонної тактичної групи перевірена та випробувана під час маршів та бойових стрільб на полігоні. Екіпажі машин пройшли бойове злагодження і готові до виконання завдань.

  Завдяки всебічній допомозі керівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації бійці отримали тепловізори та прилади нічного бачення. Також військовослужбовців забезпечили захисними кевларовими шоломами, термобілизною, утепленими ґумовими чоботами та додатковим запасом продуктів харчування.