• In English
  • У березні-травні відбудеться заміна особового складу, який був призваний в ході першої черги часткової мобілізації 2014 року
    опубліковано 14 січня 2015 року о 14:57

    13 січня перший заступник начальника головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай повідомив на брифінгу в Українському національному інформаційному агентстві “Укрінформ”, що у березні-травні відбудеться заміна особового складу, який був призваний в ході першої черги часткової мобілізації 2014 року.

    «Відповідно до законодавства України, для відмобілізованих громадян під час минулих черг мобілізації був передбачений пакет соціальних гарантій протягом календарного року. В березні закінчується річний термін гарантування (збереження) заробітку і робочих місць громадянам, які були призвані в ході першої черги мобілізації 2014 року. Таким чином, з метою недопущення загострення суспільної обстановки та зниження рівня боєздатності військ у березні-травні ці військовослужбовці будуть замінені на підготовлений особовий склад», – зазначив генерал-майор Володимир Талалай.