• In English
 • Оперативна інформація про ситуацію щодо групового захворювання на гостру кишкову інфекцію серед мешканців мікрорайону Бортничі у місті Києві
  опубліковано 14 січня 2015 року о 13:46

  Продовжується епідеміологічне розслідування спалаху гострої кишкової інфекції, який виник у Дарницькому районі м. Києві.

  Станом на 14 січня 2015 року серед мешканців мікрорайону Бортничі зареєстровано 97 випадків захворювань, у тому числі 77 – серед дітей. Інтенсивність поступлення хворих до медичних закладів поступово знижується.

  Медична допомога потерпілим надається в Олександрівській,  4-й та 9-й Київській міських лікарнях, а також в у Київській міській дитячій клінічній лікарні № 2 до якої госпіталізовано 50 дітей.

  Усього до лікувальних закладів м. Києва було госпіталізовано 67 осіб.

  Для попередження подальшого поширення захворювань на артезіанських свердловинах від яких живиться водогін проводиться дезінфекція. Мешканцям мікрорайону рекомендовано не вживати для пиття і харчових цілей воду з водогону до завершення профілактичних і протиепідемічних заходів.

  Для населення мікрорайону організовано підвезення питної води, спеціалізованим автотранспортом.

  За результатами дослідження проб води з осередків захворювання встановлено перевищення нормативів за мікробіологічними та санітарно-хімічними показниками.

  Ситуація перебуває на контролі Державної санітарно-епідеміологічної служби України та Київської міської державної адміністрації.