• In English
 • За час проведення АТО працівники Мінфіну зібрали понад 140 тис. грн. для допомоги військовослужбовцям
  опубліковано 13 січня 2015 року о 18:06

  Працівники Міністерства фінансів України протягом минулого року допомагали військовослужбовцям, які лікуються у центральному госпіталі Міноборони України та військовим у зоні АТО. Так, вдалося зібрати понад 140 тис. грн.

  За час АТО, окрім грошової допомоги, бійцям на Сході України також передавали теплі речі, продукти харчування, ліки, санітарно-гігієнічні вироби та багато інших таких необхідних їм речей. Долучились до акції і діти працівників Міністерства:від маленьких українців захисники отримали патріотичні малюнки, подарунки та святкові привітання.

  В переддень новорічних свят для військовослужбовців передали теплий одяг, рукавички, шкарпетки  та продукти харчування. Діти гімназії «Ерудит» Солом’янського району м. Києва також підготували подарунки – патріотичні жовто-блакитні браслети.

  29 грудня в рамках благодійної акції на зібрані кошти військовим ракетного дивізіону 30-ї окремої механізованої бригади відправили новорічну посилку загальною вартістю майже 3 тис. грн., до якої поклали теплу білизну, цигарки, посуд, каву та харчі. Цей військовий підрозділ знаходиться на війні вже понад 100 днів і сподівається на ротацію найближчим часом.

  Відрадно, що благодійна акція, організована Міністерством, об’єднує все більше небайдужих українців. Як розповідає один із координаторів акції Михайло Тевкун, днями йому подзвонила знайома лікарка з Київської міської клінічної лікарні №12, яка дізналася про благодійність мінфінівців з соцмережі. Вона розповіла, що за прикладом співробітників Мінфіну було зібрано кошти та передано для військових теплий одяг та харчі через Громадську організацію «Булат», волонтери якої щотижня їздять у зону АТО.

  У Міністерстві зазначають, що із закінченням року, доброчинність не закінчується. Акція триватиме до остаточної перемоги.