• In English
  • Ігор Жданов: ДЮСШ мають отримувати фінансування в повному обсязі
    опубліковано 12 січня 2015 року о 18:39

    До 2015 року дитячо-юнацькі спортивні школи частково фінансувалися з місцевих бюджетів, частково – з фонду соціального страхування. Зараз все йтиме через місцеві бюджети. Міністерство молоді та спорту України має прослідкувати, щоб ці гроші не "загубилися" по дорозі до ДЮСШ. На цьому Міністр молоді та спорту Ігор Жданов наголосив під час online-конференції на порталі Xsport.

    «Із Міністерством фінансів України працюємо над механізмом, за яким гроші, які виділені на розвиток та утримання ДЮСШ, доходять саме до них. На колегії Мінмолодьспорту, яка відбулась 23 грудня минулого року, я попередив начальників профільних обласних управлінь: пильнуйте за розподілом цих коштів. Зрозуміло, що керівники областей самостійно вирішують, куди розподілити бюджет, на ремонт дороги чи лікарні, та є ризик, що фінансування, виділене саме на ДЮСШ, не дійде до них в повному обсязі. Я буду стояти на тому, щоб кошти, спрямовані на фінансування масового спорту, доходили до нього», - зауважив Ігор Жданов.

    Він також нагадав про те, що Міністерство в 2015 році проведе аудит ДЮСШ. «Маємо понад 1 500 шкіл, та розуміємо, що ефективно працюють далеко не всі. Ми повинні зберегти найкращі за результатами, та ефективно організувати роботу інших, об’єднувати кілька напівпрацюючих в одну потужну. На мою думку, в кожному районі України має працювати хоча б одна ДЮСШ, щоб діти мали змогу долучитися до спорту і здорового способу життя», - переконаний Ігор Жданов.