• In English
 • Джеффрі Пайєтт: Відновлення аграрного сектору України можливе за сезон
  опубліковано 06 січня 2015 року о 15:54

  Під час зустрічі Міністра аграрної політики та продовольства України Олексія Павленка з Послом США Джеффрі Пайєттом, що відбулася 6 січня, сторони обговорили шляхи та методи виходу української аграрної продукції на світові ринки збуту.

  Олексій Павленко розповів про зміни в галузі, що нині відбуваються, та успіхи, яких вже вдалося досягти. Міністр сказав, що планує налагоджувати контакти з аграрним бізнесом, формувати позитивний імідж аграрної України. Для цього планується вже найближчим часом участь українського бізнесу і посадовців Мінагрополітики у тематичних міжнародних форумах, конгресах тощо.

  Уже тепер Україні є чим дивувати, в гарному сенсі, іноземних партнерів. Так, наприклад, виробництво курятини показує неймовірний ріст - уп’ятеро. Це підтверджує правильність реформ і перевагу євроінтеграції України.

  Джеффрі Пайєтт привітав такі успіхи і зазначив, що вірить у швидке відновлення аграрного сектора України «якщо, приміром, економіці, енергетиці потрібні роки для відродження, то аграрному сектору вистачить і сезону».

  Міністр аграрної політики та продовольства України Олексій Павленко також закликав учасників різноманітних груп вносити свої пропозиції для того, щоб формувати нові законодавчі ініціативи, спрямовані, в першу чергу, на полегшення ведення бізнесу. Мінагрополітики готове до тісної, продуктивної роботи і надасть всю необхідну допомогу таким процесам.