• In English
 • НКЦПФР підписала черговий меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з USAID
  опубліковано 06 січня 2015 року о 12:50

  НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) підписала додатковий двосторонній меморандум про взаєморозуміння та співпрацю з USAID (United States Agency for International Development, Агентством США з міжнародного розвитку) в рамках Програми «Розвиток фінансового сектору» (FINREP-II).

  В першу чергу, документ спрямований на впровадження нового проекту «Плану управління корупційними ризиками», що передбачено Програмою, зокрема, виявлення та проведення аналізу функцій Комісії, які уразливі до корупції, а також розробку власного плану управління такими ризиками в регуляторі.

  Як зазначають фахівці Комісії, підписання цього меморандуму дозволить визначити ризики з урахуванням міжнародного досвіду, пріоритети і прийнятні заходи з мінімізації або захисту від ризиків, пов’язаних з корупцією в державних органах. Так, дана співпраця спрямована на підвищення стабільності фінансового сектору та відновлення до нього довіри населення, а також запобігання корупційних дій в установах цього сектору.

  Додамо, що НКЦПФР завжди відкрита і готова до плідної та результативної роботи у напрямку розвитку українського фондового ринку та економіки України в цілому.