• In English
 • На Харківщині визначено виконавця земельних торгів, що відбудуться на початку наступного року
  опубліковано 31 грудня 2014 року о 14:11

  У Головному управлінні Держземагентства у Харківській області проведено конкурс з відбору виконавця земельних торгів. Переможцем обрано КП Харківської обласної ради “Облземпроект” як учасника, що запропонував найбільш економічно вигідну пропозицію.

  Переможець конкурсу має забезпечити проведення торгів щодо продажу прав на три ділянки загальною площею 55 га, розташованих у Куп’янському районі. Цільове призначення ділянок – для ведення товарного сільського господарства. На ці ділянки буде розроблена відповідна землевпорядна документація та сформовано лоти.

  Усього у конкурсі брали участь 4 організації: Українська Універсальна біржа (м. Полтава), ДП “Харківський науково-дослідницький та проектний інститут землеустрою” (м. Харків), КП Харківської обласної ради “Облземпроект” (м. Харків), Харківська регіональна філія ДП “Центр Державного земельного кадастру” (м. Харків).

  Після затвердження результатів конкурсу з відбору виконавця торгів інформація про це у двадцятиденний термін розміщується на офіційному веб-сайті Держземагентства України. Разом з тим організатор земельних торгів укладає з переможцем конкурсу договір на виконання відповідних послуг – проведення земельних торгів.