• In English
 • Під час новорічно-різдвяних свят на киян чекають ярмарки у центрі столиці та Головна ялинка на Софійській площі
  опубліковано 30 грудня 2014 року о 15:47

  31 грудня кияни, які завітають на ярмарок на Софійській площі, також відвідають і новорічний концерт.

  Так, о 20:00 усіх присутніх на Софійській площі з Новим роком привітає київський міський голова Віталій Кличко. Після цього на гостей Головної новорічної ялинки чекатиме виступ симфонічного оркестру «Київ-Класик», що відкриє концерт, а також номери зірок української естради.

  Напередодні Нового року, за кілька хвилин до опівночі транслюватимуть вітання Президента України Петра Порошенка. Власне Новий рік на Софійській площі розпочнеться з виконання Гімну України.

  О 01:30 1 січня 2015 року на Софійській площі відбудеться «Зірковий вертеп» – театралізоване дійство від мистецького об’єднання «Остання Барикада».

  Нагадаємо, що новорічно-різдвяні селища цього року облаштували на Троїцькій площі (метро «Олімпійська»), Софійській площі, а також у Центральному парку культури та відпочинку. Для відвідувачів протягом свят тут триває безліч розваг, конкурсів та міні-концертів.

  Так, на Троїцькій площі 31 грудня запланована музично-розважальна програма. А 3 та 4 січня відбуватимуться новорічні вихідні: 3 січня гості зможуть завітати на майстер-клас «Декупаж на пляшках», флешмоб із запуску ліхтариків, а 4-го січня – навчитися вітражному розпису та розпису на дереву.

  Окрім того, новорічно-різдвяний ярмарок триває у Центральному парку культури та відпочинку.

  Новорічні заходи тривають і в усіх районах столиці.