• In English
 • Відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Вивчення прав людини як складова правової освіти в загальноосвітніх навчальних закладах»
  опубліковано 30 грудня 2014 року о 15:07

  Відповідно до плану роботи Міністерства освіти і науки України відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Вивчення прав людини як складова правової освіти в загальноосвітніх навчальних закладах». Семінар став ще одним ефективним кроком у рамках співпраці освітян з Координатором проектів ОБСЄ в Україні щодо освіти з демократичного громадянства та прав людини.

  У роботі семінару взяли участь науковці, учителі, представники інститутів післядипломної педагогічної освіти з різних регіонів України. Семінар проходив на базі Харківського навчально-виховного комплексу «Вересень». 

  З вітальним словом до учасників звернулась менеджер проектів ОБСЄ в Україні Наталія Ступницька. Вона ознайомила присутніх з основними напрямками діяльності ОБСЄ в Україні щодо освіти з прав людини та провела бесіду з учнями НВК «Вересень» на предмет знання ними своїх прав.

  Учасники обговорили зміст посібника «Права людини для дітей: посібник для вчителів та тренерів», що був підготовлений під егідою ОБСЄ, висловивши при цьому свої побажання та пропозиції щодо його удосконалення. Особливо цікавими в цьому плані були виступи вчителів та методистів, які проводять заняття, використовуючи цей посібник. 

  Серед іншого учасники мали змогу ознайомитись з досвідом правової освіти Харківщини та обговорили перспективи подальшої співпраці з ОБСЄ щодо поліпшення правової освіти взагалі та освіти в галузі прав людини зокрема.