• In English
 • Степан Полторак ознайомився зі специфікою підготовки військових фахівців у Академії Сухопутних військ у Львові
  опубліковано 30 грудня 2014 року о 12:45

  У рамках робочої поїздки на Львівщину Міністр оборони генерал-полковник Степан Полторак відвідав Академію Сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

  Начальник Академії генерал-лейтенант Павло Ткачук особисто ознайомив Міністра оборони України із системою підготовки у стінах вишу майбутніх офіцерів та командирів інших ланок управління для Українського війська.

  Глава вітчизняного оборонного відомства ознайомився з історію та сучасністю навчального закладу в музеї Академії, відвідав провідні кафедри, навчально-тренувальні комплекси та оглянув можливості сучасного Центру імітаційного моделювання бойових дій. Крім цього, генерал-полковник Степан Полторак завітав до курсантської їдальні, друкарні та бібліотеки, де йому продемонстрували особливості використання електронних підручників та навчальних посібників.

  Перебуваючи у стрілецькому тирі та навчально-тренувальних комплексах стрільби та водіння, Міністр оборони України ознайомився із сучасними технічними засобами, на яких курсанти Академії вдосконалюють свою майстерність у володінні різними зразками озброєння та військової техніки. Також генерал-полковник Степан Полторак побував на заняттях, де поспілкувався з викладачами та курсантами вишу.

  Міністр оборони України дав високу оцінку діяльності Академії Сухопутних військ та подякував керівництву навчального закладу за якісну підготовку високопрофесійних та відданих своєму народові захисників.