• In English
 • Залізничники призначили максимальну кількість додаткових поїздів до зимових свят
  опубліковано 29 грудня 2014 року о 11:15

  Укрзалізниця сформувала 15 додаткових поїздів для перевезення пасажирів під час новорічних та Різдвяних свят. Як повідомив заступникові Міністра інфраструктури Олександру Каві начальник головного пасажирського управління Укрзалізниці Ігор Бреус, це максимальна кількість рухомого складу, яку додатково залізничники можуть задіяти у цьогорічний сезон зимових пікових перевезень.

  15 додаткових поїздів здійснять 141 рейс. Крім того, усі графікові поїзди курсуватимуть повними схемами та частіше (призначено додаткові рейси).

  Олександр Кава доручив залізничникам максимально поінформувати пасажирів про маршрути як графікових, так додаткових поїздів.

  «Пасажир, прийшовши до каси, або купуючи квиток через Інтернет, повинен знати, які зупинки робить поїзд між кінцевими станціями. Це не лише спростить обслуговування пасажирів у залізничних касах, а й полегшить пасажирові планування своєї поїздки», - зазначив Олександр Кава.

  Зауважимо, що дедалі більше пасажирів купують квитки не в залізничних касах, а віддають перевагу електронним квиткам. Продажі електронних проїзних документів минулого місяця зросли до 17% (близько 550 тисяч) із загальної кількості проти 12% на початку літа. При цьому 60% з усієї кількості придбаних електронних квитків – на поїзди Інтерсіті+.

  Довідково

  З інформацією про курсування додаткових поїздів можна ознайомитися на офіційному сайті Укрзалізниці.