• In English
 • Упродовж тижня до бюджету Чернігівщини від продажу ділянок на конкурентних торгах надійшло 650 тис. гривень
  опубліковано 29 грудня 2014 року о 09:36

  Близько 650 тис. грн надійшло до обласного бюджету Чернігівщини за підсумками конкурентних земельних торгів, які проходили в приміщенні Головного управління Держземагентства у Чернігівській області 22 - 24 грудня 2014 року.

  Як повідомляє землевпорядна служба області, лише по одній із земельних ділянок в Бобровицькому районі, що була виставлена на торги, у результаті запеклої конкуренції розмір річної орендної плати був збільшений з 20 до 42 тис. грн – більш ніж удвічі.

  Загалом було реалізовано права оренди на 29 земельних ділянок державної власності, розташованих на території шести районів області.

  Як зазначають в Головному управлінні Держземагентства в області, проведення земельних аукціонів, які відбуваються з метою реалізації  прав оренди на землі сільгосппризначення державної форми власності з 15 жовтня,  відповідно до доручення Уряду, доводять свою ефективність.

  На сьогодні в Чернігівській області розпочали нову процедуру з підготовки до продажу на наступних земельних торгах права оренди вже на 39 ділянок сільгосппризначення державної власності. Після їх проведення в оренду планується передати близько 1,5 тис. земель запасу та залучити нові додаткові надходження до місцевих бюджетів.