• In English
 • Полтавські рятувальники відзвітували про готовність оперативно діяти за умов виникнення надзвичайних ситуацій різного ступеня складності
  опубліковано 26 грудня 2014 року о 12:55

  Керівництво Служби контролює готовність територіальних підрозділів до реагування на надзвичайні ситуації у період святкувань. Сьогодні, 26 грудня, у Головному управлінні ДСНС у Полтавській області відбулася робоча нарада під керівництвом Голови Служби Сергія Бочковського, під час якої полтавські рятувальники відзвітували про готовність оперативно діяти за умов виникнення надзвичайних ситуацій різного ступеня складності.

  Зокрема, начальник Головного управління ДСНС у Полтавській області Роман Кириленко доповів Голові Служби, що рятувальники й надалі продовжуватимуть професійно та сумлінно виконувати всі поставлені завдання. У разі виникнення надзвичайних ситуацій у період новорічних свят, вони будуть ліквідовані якнайшвидше з найменшими матеріальними збитками.

  Голова ДСНС Сергій Бочковський, аналізуючи роботу головного управління за 2014 рік, зазначив, що полтавські рятувальники завжди крокують у ногу з часом. Саме вони випробовують сучасні методи пожежогасіння і завжди одними із перших приходять на допомогу людям: доправити гуманітарну допомогу або допомогти родинам зі Сходу України – для них це вже стало повсякденною роботою.

  “Полтавський гарнізон можна сміливо назвати координатором гуманітарних місій. Їхній вклад у роботу щодо доставки гуманітарної допомоги, мабуть, є одним із найвагоміших у нашій Службі. Вчора ми здійснили надзвичайно важливу місію - за дорученням Президента України, ми доставили 326 тонн гуманітарної допомоги на Схід. Для полтавських рятувальників це була вже десята гуманітарна поїздка. Завдяки їхній повсякденній роботі тисячі людей у східних регіонах мають продукти харчування та речі першої необхідності”, - зазначив Сергій Бочковський.

   За самовіддану працю, ліквідацію надзвичайних ситуацій чи доставку гуманітарного вантажу на Схід України Голова Служби заохотив найкращих рятувальників Полтавщини та у порядку заохочення присвоїв 2 спеціальних звання на один ступінь вище і вручив 6 грамот Служби.

  Нагадаємо, вчора, 25 грудня, Голова ДСНС України у порядку заохочення присвоїв спеціальні звання на один ступінь вище та вручив відомчі грамоти також харківським та донецьким рятувальникам за значний особистий внесок у вдосконалення системи пожежно-рятувальної служби, досягнення високих показників у професійній діяльності, прийняття активної участі у гасінні пожеж, рятуванні людей та розбиранні завалів, що виникали під час проведення активної фази антитерористичної операції.