• In English
 • У Мінекономрозвитку обговорили перспективні напрямки співробітництва України та Ізраїлю
  опубліковано 26 грудня 2014 року о 11:24

  Україна прагне до поглиблення співпраці з Ізраїлем. Наша країна всебічно сприятиме створенню та реалізації нових інвестиційних та спільних проектів. На цьому наголосив Міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус у ході зустрічі з Надзвичайним та Повноважним Послом Держави Ізраїль в Україні Еліавом Бєлоцерковські.

  «Ми готові до подальшої роботи, щоб скористатися всіма можливостями співпраці, особливо в торгівлі. Є ще багато не реалізованих повністю можливостей, серед іншого, збільшення інвестицій з Ізраїлю в Україну. Ми готові обговорювати нові інвестиційні проекти в нашій країні. Водночас, є інші важливі питання, зокрема, безпека держави», - сказав Айварас Абромавичус.

  Надзвичайний та Повноважний Посол у відповідь зазначив, що ізраїльська сторона також зацікавлена у розвитку двостороннього партнерства.

  «Ми знаємо, наскільки український Уряд зайнятий останнім часом, і бачимо, що ваші основні завдання сконцентровані на економічному напрямі. Зі свого боку ми, безумовно, зацікавлені в розвитку економічних зв’язків з Україною. Ваша країна є одним з найважливіших партнерів Ізраїлю в регіоні», - акцентував Еліав Бєлоцерковські.

  У ході розмови сторони торкнулися низки питань, що становлять взаємний інтерес, зокрема, збереження та нарощення торговельного обороту між нашими країнами, створення зони вільної торгівлі, активізація роботи спільної Українсько-ізраїльської комісії з питань торгівлі та економічного співробітництва.

  Особливий наголос було також зроблено на розвитку двостороннього співробітництва у сільському господарстві, високотехнічному секторі економіки, науковому секторі, як найбільш перспективних.