• In English
 • У Мінмолодьспорту обговорили пропозиції щодо розробки Концепції Державної цільової соціальної програми молодіжної політики на 2016-2020 роки
  опубліковано 26 грудня 2014 року о 11:17

  У Міністерстві молоді та спорту України відбулося установче засідання робочої групи з питань удосконалення нормативно-правової бази щодо забезпечення реалізації державної молодіжної політики та розробки Концепції Державної цільової соціальної програми молодіжної політики на 2016-2020 роки.

  Участь в обговоренні взяли Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, заступник Міністра Сергій Митрофанський, члени робочої групи, представники громадських організацій, фахівці Мінмолодьспорту.

  "Налагоджений зв`язок та пряма робота із громадськими організаціями важливі для підготовки якісного документа Концепції. Молодь має брати безпосередню участь у його розробці, чітко розуміючи, що готує його для себе", - зазначив Ігор Жданов під час спілкування із членами робочої групи.

  Під час зустрічі всі учасники отримали проект Концепції для подальшої роботи із внесенням пропозицій. Наступна зустріч відбудеться 5 січня 2015 року.