• In English
 • Уряд перерозподілив між регіонами субвенцію на погашення заборгованості з різниці в тарифах на тепло-, водопостачання та водовідведення
  опубліковано 25 грудня 2014 року о 18:03

  Кабінет Міністрів України схвалив постанову щодо перерозподілу у 2014 році  субвенції між регіонами у сумі 294,2 млн. грн. на погашення заборгованості з різниці в тарифах, утвореної за надані населенню послуги тепло-, водопостачання та водовідведення, - з подальшим проведенням розрахунків за природний газ. Про це повідомила начальник Управління економіки систем життєзабезпечення Мінрегіону Наталія Хоцянівська.  За її словами, постанову також погоджено на засіданні Комітету Верховної Ради України з питань бюджету.

  «Такий перерозподіл проведено  в межах затверджених асигнувань і здійснюється з метою сталого функціонування паливно-енергетичного комплексу України та проходження опалювального періоду 2014/2015 років», - сказала Наталія Хоцянівська.

  Вона поінформувала, що станом на 25 грудня 2014 року Мінрегіон передав  до Мінфіну реєстри договорів про організацію взаєморозрахунків з погашення заборгованості з різниці в тарифах на послуги з теплопостачання на 10,7 млрд. гривень, що становить 96 %.

  Нагадаємо, 29 січня 2014 року постановою Кабінету Міністрів України № 30 затверджені «Порядок та умови надання у 2014 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та водовідведення, що вироблялися, транспортувалися та постачалися населенню, яка виникла у зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання та водовідведення тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування».