• In English
 • Україна і Казахстан зацікавлені у спільних проектах
  опубліковано 24 грудня 2014 року о 15:46

  Україна і Казахстан поглиблюватимуть двостороннє взаємовигідне співробітництво, яке може набути нового змісту при очікуваному вступі цієї країни до СОТ. Така думка була озвучена в ході зустрічі Міністра економічного розвитку і торгівлі України Айвараса Абромавичуса з Міністром у справах економічної інтеграції Республіки Казахстан Жанар Айтжановою.

  Айварас Абромавичус відзначив успіхи Казахстану на шляху до членства в СОТ і зауважив, що Україна буде рада вітати нового члена СОТ.

  Жанар Айтжанова наголосила на націленості Казахстану стати членом СОТ. Також Міністр у справах економічної інтеграції акцентувала, що її країна зацікавлена у спільних українсько-казахстанських проектах, про що свідчить недавня зустріч двох глав держав, які обговорювали перспективи співпраці в різних сферах.

  «Ми маємо намір і далі реалізовувати спільні проекти і поглиблювати наші торгово-економічні відносини, тому що ми в Казахстані впевнені: наші економіки взаємодоповнюють одна одну. Ми зацікавлені в українських товарах, і думаю, ви також зацікавлені в тих товарах, які поставляємо ми», - сказала Жанар Айтжанова.