• In English
 • Волиняни перерахували на потреби армії майже 40 млн. грн.
  опубліковано 23 грудня 2014 року о 12:07

  З доходів волинян на зміцнення українського війська перераховано 39,9 мільйона гривень. Одначе очікується, що до кінця року внесок мешканців області в обороноздатність держави становитиме 40 мільйонів гривень.

  Відповідні прогнози дають фахівців головного управління Державної фінансової служби України у Волинській області, адже починаючи з серпня й до листопада цього року, так званий військовий збір від волинські платники податків надходив стабільно.

  Як зауважив голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик, ритмічні надходження цього нового податкового платежу  є ознакою поінформованості платників про обов’язковість його сплати, а запровадження військового збору не спричинило особливих труднощів як із його адмініструванням в органах Державної фінансової служби, так і в більшості бухгалтерів під час нарахування та сплати.

  Варто нагадати, що з 3 серпня 2014 року набрав чинності Закон України від 31 липня 2014 року № 1621 «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України», яким тимчасово до 1 січня 2015 року запроваджено військовий збір.