• In English
 • У Міністерстві оборони України підписали Меморандум про співробітництво з аудиторською компанією "KPMG - Україна"
  опубліковано 22 грудня 2014 року о 14:18

  22 грудня Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак та директор аудиторської компанії «KPMG – Україна» Сергій Попов підписали Меморандум про співробітництво.

  Під час зустрічі глава вітчизняного оборонного відомства зауважив, що сьогодні перед Збройними Силами України та державою загалом постають виклики, що потребують оперативних та нестандартних рішень.

  Генерал-полковник Степан Полторак зазначив, що для посилення обороноздатності та безпеки потрібно, перш за все, відновити та в деяких випадках побудувати «з нуля» оборонні та інфраструктурні оборонні об’єкти.

  «Міноборони шукає нові та прогресивні форми налагодження взаємовигідного співробітництва з бізнесом. Світова практика показала, що форма державно-приватного партнерства є найоптимальнішим форматом спільного інвестування. Тому прийнято рішення запросити представництво компанії «KPMG – Україна» для спільної розробки законопроекту про державно-приватне партнерство в оборонній сфері», – зауважив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.  

  Варто зазначити, що компанія «KPMG Україна» на безоплатній основі надає оборонному відомству консультаційні послуги щодо розробки необхідного законопроекту.

  У свою чергу директор аудиторської компанії Сергій Попов наголосив, що для зміцнення обороноздатності держави важливим є законодавчий аспект. Для цього проекту планується створити робочі групи із залученням кращих фахівців.