• In English
 • Пріоритетності та лобіювання окремих представників бізнесу не буде. Система має працювати прозоро, - Владислава Рутицька
  опубліковано 19 грудня 2014 року о 16:44

  Заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань євроінтеграції Владислава Рутицька провела робочу зустріч з компаніями-членами комітету зернових та олійних культур Європейської бізнес асоціації. 

  Під час засідання учасники обговорили проблему відшкодування ПДВ, питання щодо видачі карантинного сертифікату на зернові та можливість збільшення тарифних квот при торгівлі з ЄС. 

  "Я хочу ще раз звернути увагу на позицію Міністерства аграрної політики та продовольства - пріоритетності та лобіювання окремих представників бізнесу не буде. Ми виступаємо за рівні правила відшкодування ПДВ. Ця система має працювати прозоро.", - сказала Владислава Рутицька

  Представники бізнес асоціацій разом підняли питання щодо виключення зернових та олійних культур із переліку підкарантинних об'єктів. Сторони домовилися розробити законодавчі зміни, спрямовані на гармонізацію національного законодавства та визначити терміни запровадження відповідних змін.