• In English
  • Щодо обстановки на українсько-російському кордоні та в зоні проведення АТО
    опубліковано 19 грудня 2014 року о 13:54

    Підрозділи Держприкордонслужби продовжують здійснювати охорону та оборону українсько-російського кордону та лінії розмежування між силами АТО та бойовиками. Обстановка залишається складною. Терористи систематично порушують режим припинення вогню та обстрілюють позиції українських військових.

    Так, учора незаконними збройними формуваннями, зі сторони м. Горлівка, здійснено обстріл зі стрілецької зброї блок-поста «Майорськ», де прикордонники несуть службу разом із військовослужбовцями одного з батальйонів територіальної оборони. Ніхто з військовослужбовців не постраждав.

    Також учора у пункті контролю «Курахове» та «Виноградне»  прикордонники здійснили пропуск гуманітарного вантажу Міжнародного комітету Червоного Хреста, фонду «Люди в біді» та Української єпархії Вірменської апостольської церкви, який призначений для жителів Донецької області. Транспортні засоби  були завантажені продуктами харчування, засобами гігієни, господарчими товарами та будівельними матеріалами. Загалом пропущено 12 автомобілів загальною вагою вантажу понад 130 тонн.