• In English
 • Житомирщина: Цьогоріч на оздоровлення та відпочинок дітей використано 28 млн. 706 тис. грн.
  опубліковано 18 грудня 2014 року о 11:04

  За участю голови Житомирської облдержадміністрації Сергія Машковського та заступника голови обласної ради Руслана Годованого відбулася нарада з питань підсумків оздоровлення і відпочинку дітей у 2014 році. Крім того, були окреслені завдання на 2015 рік у напрямку дитячої оздоровчої кампанії на Житомирщині.

  «Метою сьогоднішньої зустрічі є підбиття підсумків поточного оздоровчого періоду та конкретизація завдань на наступний рік, визначених обласною комплексною Програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2011–2015 роки. Через ряд об’єктивних причин, серед яких політична та економічна ситуація в державі, підвищення вартості путівок, у 2014 році результати оздоровлення і відпочинку дітей нижчі за 2013 рік», – зазначив Сергій Машковський.

  Цьогоріч в області оздоровленням та відпочинком було охоплено 71 тисячу дітей. Тому керівник області звернув увагу присутніх на те, що при плануванні оздоровчої кампанії дітей наступного року потрібно це врахувати. Необхідно налагодити чітку співпрацю між райдержадміністраціями та районними радами при формуванні бюджетних показників на 2015 рік.

  Голова облдержадміністрації відзначив позитивну динаміку щодо збільшення кількісних показників охоплення оздоровленням і відпочинком дітей у містах Бердичів і Коростень, а також у Любарському, Попільнянському, Ружинському та Чуднівському районах.

  Директор департаменту сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації Світлана Гресь зазначила, що цього року в області на організацію оздоровлення та відпочинку дітей використано 28 млн. 706 тис. грн, у тому числі з обласного бюджету – 6 млн. 287 тис. грн., а з районних і міських бюджетів – 5 млн. 261 тис. грн. На зазначені цілі було залучено кошти Фонду соціального страхування у сумі 10 млн. 608 тис. грн. Загальні видатки місцевих бюджетів у 2014 році склали 11 млн. 549 тис. грн., що на 668 тис. грн. більше ніж у 2013 році. За словами Світлани Гресь, цьогоріч збільшилося фінансування оздоровчої кампанії у 12-ти районах і містах області.