• In English
 • Мінсоцполітики сприяє налагодженню співпраці між державою та громадськістю
  опубліковано 16 грудня 2014 року о 14:06

  На початку грудня за спільної ініціативи Міністерства соціальної політики і Громадської ради при Міністерстві при взаємодії з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) та за сприяння Адміністрації Президента України відбулися тренінги на тему «Сприяння розробці стратегічно-нормативної бази взаємодії між Урядом та організаціями громадянського суспільства в Україні». Тренінги проводилися у Львові, Одесі та Дніпропетровську.

  У заходах взяли участь представники обласних державних адміністрацій, управлінь соціального захисту населення облдержадміністрацій та громадських організацій.

  Основною  метою  проведення навчальних тренінгів стало налагодження конструктивного співробітництва між державою та інститутами громадянського суспільства.

  Так, протягом першого тижня грудня в рамках виконання заходів Проекту проводилися дводенні тренінги з розробки стратегічних рамкових угод про співпрацю між органами державної влади та організаціями громадянського суспільства, де учасники заходу отримали  професійні знання та навички з розробки стратегічних рамкових угод про співпрацю для підвищення ефективності їх діалогу та партнерства.

  Підбиваючи підсумки тренінгів, начальник відділу взаємодії з громадськістю Департаменту забезпечення діяльності Міністра Сергій Калугін наголосив, що Мінсоцполітики і надалі готове до співробітництва з Організацією з безпеки та співробітництва в Європі та максимально сприятиме розробці стратегічно-нормативної бази взаємодії між Урядом та організаціями громадянського суспільства в Україні.