• In English
 • Міністр інформаційної політики провів робочу нараду з питань захисту національного інформаційного простору
  опубліковано 15 грудня 2014 року о 18:08

  15 грудня Міністр інформаційної політики Юрій Стець провів робочу нараду з питань захисту національного інформаційного простору за участю зовнішнього консультанта Міністерства оборони від Українського кризового медіа-центру Тетяни Попової, генерального директора Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Олександра Півнюка, Голови Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення Юрія Артеменко, Голови Державного комітету телебачення і радіомовлення України Олега Наливайко та керівника Антитерористичного центру при Службі безпеки України Василя Грицака.

  На нараді обговорювались питання підготовки відновлення трансляції сигналу український телевізійних каналів на тимчасово окупованій території, зокрема в містах Алчевськ, Горлівка, Донецьк, Луганськ та інших тимчасово окупованих населених пунктах Донбасу.

  Учасники наради розробили план захисту пересування ретрансляторів з боку Міністерства оборони України та напрацювали логістичну схему розповсюдження друкованих засобів масової інформації в зоні АТО та на тимчасово окупованій території.

  "Найближчим часом ми маємо забезпечити право мешканців Донецька і Луганська отримувати об’єктивну інформацію та дізнаватись офіційну позицію влади щодо важливих питань та подій, які відбуваються в державі, з українських ЗМІ. Це першочергове завдання, яке стоїть на порядку денному по забезпеченню відновлення територіальної цілісності України", - зазначив Міністр.