• In English
 • Перші реформаторські кроки у сфері АПК базуватимуться на основах програми Уряду, - Олексій Павленко
  опубліковано 15 грудня 2014 року о 18:00

  Перші реформаторські кроки у сфері АПК базуватимуться на основах програми Уряду. На цьому наголосив Міністр аграрної політики та продовольства Олексій Павленко в інтерв’ю Національному агропорталу «Латифундист», виокремивши три першочергові завдання для реформування галузі.

  Олексій Павленко повідомив, що найближчим часом на розгляд Верховної Ради України будуть внесені деякі нормативні акти щодо систематизації роботи земельного ринку. «Сьогодні Україна не готова до відкриття земельного ринку, адже існує багато невирішених питань», - зазначив глава Мінагрополітики. «Наприклад, ринок орендних відносин. Якщо ми зможемо швидко оформити його та привести до ладу, це стане великим плюсом як для інвесторів, для великого бізнесу, так і для малого бізнесу та села в цілому», - додав він.

  На переконання Міністра, реформування законодавчої бази можна здійснити досить швидко – за 3-6 місяців.

  Другим важливим кроком є вихід української продукції на європейський ринок. Для цього, переконує Олексій Павленко, по цілому ряду продуктів необхідно вдосконалити законодавство, спростити проходження ветеринарних служб, синхронізувати стандарти з Євросоюзом.

  Третім важливим та необхідним кроком стане дерегуляція. На думку Міністра, перш за все потрібно скоротити кількість тих механізмів, які існують в держорганах, і які уповільнюють роботу та заважають бізнесу нормально працювати.

  «Сьогодні в країні дуже швидко відбуваються нові процеси, змінюється ситуація, тому ми розуміємо, що в нас може і не бути тих 100 днів… Наразі ми цілою командою намагаємося швидко змінювати роботу системи», - підсумував Олексій Павленко.