• In English
 • Тернопільська ОДА сприятиме відновленню діяльності Шумського торфо-брикетного заводу
  опубліковано 10 грудня 2014 року о 17:46

  Виконувач обов’язків голови Тернопільської облдержадміністарції Іван Крисак та заступник керівника апарату Володимир Росоловський із робочою поїздкою побували у Шумському та Лановецькому районах. Під час поїздки відбулись наради за участі голів райдержадміністрацій та працівників апарату.

  Виконувач обов'язків голови ОДА провів у районах виїзні прийоми громадян. Усі проблемні питання, з якими звернулись жителі, направили на розгляд керівників відповідних структурних підрозділів, їх вирішення контролюватиме Іван Крисак особисто.

  Також керівники області відвідали ДП «Шумський торфо-брикетний завод». Як зазначив Іван Крисак, відновлення діяльності даного об’єкта є пріоритетним завданням, адже це суттєво вплине на скорочення споживання природного газу в області.

  «На Тернопільщині маємо хороші запаси торфу, тож функціонування заводу - актуальне на сьогодні питання для вирішення. Відновлення його діяльності забезпечить постачання торфобрикетів у котельні нашої області, - продовжив Іван Крисак.- В умовах економії природного газу використання торфу є чудовою альтернативою. Відновити роботу даного заводу можна шляхом залучення інвестора. Облдержадміністрація буде сприяти у вирішенні цього питання».