• In English
 • Голова Держприкордонслужби перевірив організацію служби на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим
  опубліковано 09 грудня 2014 року о 16:25

  9 грудня Голова Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Віктор Назаренко з робочою поїздкою перебував на адміністративній межі Херсонської області та АР Крим.

  У ході роботи очільник прикордонного відомства перевірив службу прикордонних підрозділів та організацію їх діяльності відповідно до завдань, визначених Президентом України, в тому числі й на окремих напрямках, зокрема на Арабатській стрілці.

  Віктор Назаренко зазначив, що Державна прикордонна служба проводить комплекс заходів із забезпечення захисту територіальної цілісності України та її громадян. Одним з яких є вихід українських прикордонників на адміністративну межу між Херсонською областю та Автономною Республікою Крим.

  Окремо Голова Держприкордонслужби наголосив про те, що на даний час практично завершено виведення підрозділів російських військ з території Херсонської області.

  До цього залишалися три проблемні ділянки, на яких тимчасово перебували російські військові. Серед них частини півостровів Ад (Чаплинський район) та Чонгар (Генічеський район), а також частина Арабатської стрілки.

  Сьогодні в усіх цих трьох точках підрозділи російських військ відходять за адмінмежу Херсонської області і Держприкордонслужба відновлює контроль за даними ділянками, що межують з АР Крим.

  Віктор Назаренко, за дорученням Президента України, особисто очолив групу Адміністрації Державної прикордонної служби України.

  Зазначимо, що на виконання доручень Президента України, Уряду України та волі народу Державна прикордонна служба в межах наданих повноважень робила і робитиме все можливе для відновлення територіальної цілісності нашої держави.