• In English
 • На зимові свята Укрзалізниця вже призначила 12 додаткових поїздів на135 рейсів
  опубліковано 09 грудня 2014 року о 16:16

  Для забезпечення потреб населення у перевезеннях залізничним транспортом на новорічні та різдвяні свята Укрзалізниця вже призначила 12 додаткових поїздів на 135 рейсів. Також шість цілорічних поїздів здійснять додаткові рейси. Про це під час прес-конференції повідомив начальник департаменту пасажирських перевезень далекого сполучення Укрзалізниці Ігор Бреус.

  За словами фахівця, у західному напрямку із Києва курсуватиме 6 додаткових поїздів (79 рейсів), із інших міст – 5 поїздів (40 рейсів). В одеському напрямку з міст України курсуватимуть поїзди № 210/209 Миколаїв – Київ та №564/563 Кривий Ріг – Одеса. 

  Як зазначив Ігор Бреус, наразі в усіх пасажирських поїздах є вільні місця, в тому числі і до міст, куди не призначалися додаткові поїзди. «Ажіотаж є лише навколо вільних місць у найбільш популярних поїздах, таких як № 91 Київ – Львів, № 105 Київ – Одеса та інші», – зазначив Ігор Бреус.

  Загалом під час пікових перевезень з 25 по 31 грудня щодоби курсуватимуть в середньому 169 поїздів далекого сполучення в яких пасажирам запропоновано понад 637,5 тис. місць.

  Наразі на 25 – 31 грудня у продажу загалом є понад 404,5 тис. вільних місць. Найбільше пропозицій для подорожей залізницею у західному та одеському напрямках – до місць масового відпочинку.

  Так, у західному напрямку Укрзалізниця забезпечила 135 тис. місць, з яких ще вільні понад 46,7 тис. місць. В середньому на Західну Україну відправлятимуться щодоби 30 поїздів.

  В одеському напрямку залізничники пропонують пасажирам понад 69 тис. місць, із яких вільні 44,2 тис. місць. У цьому напрямку курсуватимуть в середньому 16 поїздів щодоби.

  «Робота щодо забезпечення перевезення пасажирів під час зимових свят знаходиться на постійному контролі та у разі необхідності у нас є змога збільшити кількість додаткових поїздів та збільшити кількість вагонів у графікових поїздах», - додав Ігор Бреус.

  Загалом до роботи в зимовий період Укрзалізниця підготувала понад 3000 вагонів, із них 2583 обладнані системою електрообігріву.