• In English
 • У Міністерстві культури обговорили стратегування розвитку сфери культури
  опубліковано 09 грудня 2014 року о 11:55

  У Міністерстві культури України відбулася зустріч з радником Групи старших експертів України (дорадчий орган при Європейській Комісії) Хосе Романом Леон Лора. У зустрічі взяли участь Перший заступник Міністра культури Олеся Островська-Люта, заступник Міністра культури з питань європейської інтеграції Світлана Фоменко.

  Зустріч була присвячена обговоренню низки важливих питань сучасного розвитку культурної галузі в Україні. Зокрема, сторони обговорили заходи Міністерства культури з імплементації Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, особливу увагу зосередивши на дорожній карті Стратегії розвитку сфери культури до 2025 року. На думку європейського експерта, дорожня карта є важливим кроком на шляху стратегування галузі та є свідченням того, що Мінкультури виконало важливу місію – започаткувало масштабне загальнодержавне обговорення бачення розвитку  культури.

  Важливою частиною зустрічі стало обговорення участі України у програмі ЄС «Креативна Європа», а також ініціативи Міністерства культури із створення платформи регіональної співпраці «Київська ініціатива».

  Пан Леон Лора запевнив українську сторону у своїй підтримці та повідомив, що сприятиме просуванню ініціатив Міністерства культури  у Європі.