• In English
 • Рятувальники ДСНС цілодобово працюють задля того, аби кожна переміщена людина відчувала захист та підтримку, – Сергій Бочковський
  опубліковано 08 грудня 2014 року о 15:25

  Міжвідомчий координаційний штаб, створений на базі ДСНС України, продовжує гарантувати безпеку переміщення та соціальний захист людей, які прибувають з районів проведення АТО до інших областей України. Рятувальники Служби порятунку роблять все можливе, аби кожна переміщена людина цієї зими мала нормальні умови проживання та була забезпечена всім необхідним. Про це повідомив Голова ДСНС України Сергій Бочковський.

  Він зазначив, що наразі з тимчасово окупованої території та району проведення антитерористичної операції до інших регіонів переселено 526 тис. 532 особи, з яких 506 тис. 816 осіб з Донецької, Луганської областей та 19 тис. 716 осіб переселені з Автономної Республіки Крим та міста Севастополь.

  «Для того, аби гарантувати безпечне переміщення людей, на кордонах районів проведення антитерористичної операції продовжують роботу 4 транзитних пункти ДСНС України для зустрічі внутрішньо переміщених осіб, а саме: у Донецькій області – в районі міст Красноармійськ та Маріуполь; у Луганській області – в районі міст Сватове та Лисичанськ. На сьогодні до транзитних пунктів звернулося вже 27 тис. 984 особи. Всі вони отримали необхідну медичну, психологічну допомогу та були безпечно доправлені до інших регіонів України”, - зазначив Сергій Бочковський.

  Голова Служби також зауважив, що, люди, які переміщуються з небезпечних територій, розміщуються у теплих, пристосованих до житла взимку, приміщеннях. Крім того, місцеві органи виконавчої влади постійно проводять пошук приміщень, придатних для розміщення внутрішньо переміщених осіб в холодну пору року. На цей час визначено 968 об’єктів різних форм власності, у яких можливе розміщення 14 тис. 230 внутрішньо переміщених осіб.

  «Одразу після прибуття до місць тимчасового проживання, люди отримують необхідну медичну та психологічну допомогу. Психологи ДСНС України постійно відвідують родини зі Сходу України аби допомогти їм адаптуватися на новому місці проживання. На цей час вже надано психологічну допомогу 119 тис. 517 особам, у тому числі 34 тис. 163 дітям. Рятувальники ДСНС України постійно опікуються людьми: доставляють гуманітарну допомогу, вирішують різноманітні проблемні питання, що виникають та гарантують захист та безпеку переміщених осіб», - повідомив Голова ДСНС України.

  «Рятувальники ДСНС України готові гарантувати кожній людині, яка прибуває з районів проведення АТО, допомогу та соціальний захист. Ми працюємо цілодобово, аби наші співвітчизники відчували нашу підтримку та були впевнені у тому, що вони будуть захищеними у якому б куточку України вони не проживали», - зазначив Сергій Бочковський.