• In English
 • Міністр оборони: Разом із ЗС та українським народом волонтери пишуть нову сторінку історії, якою пишатимуться наші нащадки
  опубліковано 05 грудня 2014 року о 16:39

  «З першого дня бойових дій, плі-о-пліч з нами працюють волонтери. Я дякую їм за це. Адже, ризикуючи власним життям, вони проводять колосальну працю з нашими армійцями. Волонтерами ці патріоти стали не п’ять років тому. Вони жили своїм життям, хтось працював вчителем, а хтось був бізнесменом. Проте, коли стало скрутно нашій державі, ці люди стали поряд з нами. Велике їм спасибі за патріотизм і самовідданість. Нехай і дальше вистачає Вам здоров’я доїзджати до людей і підрозділів, що знаходяться на передовій. Разом із Збройними Силами та українським народом наші волонтери пишуть нову сторінку історії, якою пишатимуться наші нащадки», – наголосив Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак.

  Керівник вітчизняного оборонного відомства привітав волонтерів з їх святом – Міжнародним днем волонтера, що відзначається сьогодні, 5 грудня.

  За визначні заслуги в забезпеченні обороноздатності України, зміцненні національної безпеки та виявлені при цьому високий професіоналізм, честь і доблесть відзнаку Міністерства оборони України “Вогнепальна зброя” від генерал-полковника Степана Полторака отримали волонтери Олексій Мочанов, Діна Макарова, Роман Донік, Тетяна Ричкова. Наручний годинник від Міністра оборони отримав Давід Арахамія.

  Міністр оборони України генерал-полковник Степан Полторак щиро подякував волонтерам за підтримку армії від особового складу Збройних Сил України.