• In English
 • Цьогоріч підвищено ефективність адміністрування податків, - Ігор Білоус
  опубліковано 05 грудня 2014 року о 16:12

  Цьогоріч підвищено ефективність адміністрування податків. Про це заявив Голова Державної фіскальної служби Ігор Білоус на брифінгу в Будинку Уряду 5 грудня 2014 року.

  З початку року, станом на 1 грудня за платежами, які контролює Державна фіскальна служба, збір до загального фонду державного бюджету склав 282,6 млрд. грн. Досягнуто збільшення платежів до бюджету у січні-листопаді цього року порівняно з минулим роком на 2,8 млрд. гривень або на 1%. Це при загальному спаді виробництва: за 10 міс. промислове виробництво впало на 10,4%, оборот роздрібної торгівлі на 6,8%, вантажооборот на 7,9% тощо.

  «У нас підвищилася ефективність адміністрування податків», - підкреслив Ігор Білоус.

  Протягом квітня-листопада до загального фонду держбюджету надійшло на 18,млрд. грн. більше, ніж за відповідний період минулого.

  При падінні обсягу оподатковуваного продажу у січні-листопаді на 10,6% надходження ПДВ збільшилося на 10%, зокрема у листопаді ці цифри відповідно становлять 11% і 37%.

  Як повідомив Ігор Білоус, за рахунок заходів з детінізації ПДВ, вжитих після 1 квітня, з початку цього року забезпечено додаткових надходжень у сумі 23,6 млрд. грн..