• In English
  • Газета Міноборони "Народна армія" розпочала новий проект - випуск газети для мирних мешканців зони АТО і військових
    опубліковано 04 грудня 2014 року о 17:56

    Центральний друкований орган Міністерства оборони України «Народна армія» розпочав новий проект – випуск газети для мирних мешканців зони АТО та військових. Відтепер на гарячому Сході України видається спеціальний випуск військового видання. На його шпальтах висвітлюються найактуальніші події світового та загальноукраїнського масштабу, військові журналісти інформують про рішення Президента та Уряду, реакцію світової спільноти щодо подій на Донбасі, розповідають про важку і мужню роботу наших військових з відновлення миру в регіоні, порушують насущні проблеми місцевих мешканців.

    Для інформування населення на звільненій території Донбасу видається російськомовний номер газети. Основа увага на шпальтах спецвипуску «Народної армії» приділяється допомозі постраждалим під час конфлікту, відновленню інфраструктури населених пунктів, взаємодії українських військових і місцевого населення.

    Нині мешканці гарячого регіону відчувають дефіцит об’єктивної інформації, тому за словами колективу газети «Народна армія», їх першочергове завдання – поширювати  правду про ситуацію на Сході країни, розповідати про зусилля української влади та світової спільноти щодо відновлення миру та стабільності в регіоні. Цим самим підтверджуючи слова великого Авраама Лінкольна: «Скажіть людям правду, і країна буде в безпеці».