• In English
 • Павло Розенко: Глобальне питання - це проведення реформ, зокрема, удосконалення пенсійної системи та концептуальні зміни у системі пільг
  опубліковано 04 грудня 2014 року о 15:05

   

  Новообраний Міністр соціальної політики Павло Розенко розповів "Сегодня.ua" про свої перші кроки на посаді Міністра, реформи соцфондів і ставлення до припинення соцвиплат на окремих територіях Донецької та Луганської областей.

  Зокрема, на запитання про перші п’ять кроків, які він зробить на посаді Міністра, Павло Розенко відповів: «Оскільки я писав коаліційну угоду, зокрема, і ту її частину, яка стосувалася соціальної політики, безумовно, я прекрасно розумію всі виклики. Є поточні справи – вкрай складна ситуація, пов'язана з тим, що щодня отримуємо 5000 людей, які виїжджають із зони АТО. Є, безумовно, питання забезпечення протезно-ортопедичними виробами інвалідів, військовослужбовців, добровольців... Але є, безумовно, і глобальне питання – це проведення реформ, зокрема, удосконалення пенсійної системи. Потрібно проводити дуже серйозні і концептуальні зміни у системі пільг. Тому виклики зрозумілі, і дуже розраховую на допомогу Міністерства та всіх фахівців».

  Відповіді Міністра на інші запитання можна прочитати за посиланням: http://www.segodnya.ua/politics/pnews/novyy-ministr-socpolitiki-rozenko-my-ne-mozhem-privezti-dengi-zhitelyam-zony-boevyh-deystviy-574536.html .