• In English
 • 25 землевпорядників отримали міжнародні сертифікати з планування землекористування та управління землями
  опубліковано 03 грудня 2014 року о 17:25

  Двадцять п’ять фахівців у сфері земельних відносин з обласних управлінь Держземагентства України отримали міжнародні сертифікати з планування землекористування та управління землями.

  Сертифікати були отримані після завершення навчального курсу, що відбувся у рамках проекту Твіннінг в Україні. На початку наступного року учасники зазначеного навчального курсу опановуватимуть також навички комунікації та нюанси презентації діяльності установи.

  Надалі, у якості тренерів, фахівці, які пройшли навчання, проводитимуть навчальні семінари та тренінги для своїх колег на обласному та районному рівні.

  «Знання та  досвід, здобуті під час теоретичних та практичних занять, безумовно допоможуть вам у повсякденній роботі. Відтак ви понесете отримані знання у свої регіони, передаватимете набуті навички  у  роботі та кращі європейські практики колегам. Сподіваюся, що ви станете агентами майбутніх змін у сфері земельних відносин», – зауважила Тетяна Пажитнова, директор департаменту кадрової політики та персоналу Держземагентства під час вручення слухачам сертифікатів.

  Довідково

  Навчання фахівців-землевпорядників в Україні проводиться в рамках Компоненту 3 «Підвищення знань та професійного рівня працівників земельної сфери» проекту Твіннінг у рамках навчального курсу на тему «Управління землями, у тому числі державної власності, та планування землекористування».

  Реалізацію проекту Твіннінг «Допомога у розвитку відкритого і прозорого ринку земель сільськогосподарського призначення в Україні» розпочато 8 січня 2014 року. Строк реалізації проекту – 21 місяць.

  Право на реалізацію проекту зі сторони ЄС було надано консорціуму, який складається з Королівства Нідерландів, Федеративної Республіки Німеччина і Литовської Республіки.

  Загальною метою проекту Твіннінг є:

  Розвиток ринку сільськогосподарських земель в Україні, що є однією з найважливіших урядових проблем. Розвиток ринку земель у сільській місцевості розглядається як стимул для розвитку економіки України.

  Допомога у створенні ринкової земельної та аграрної політики на основі запровадження ефективного ринку земель. Ціноутворення на землю повинно відповідати якнайбільше механізмам ринкової економіки, в поєднанні з необхідністю забезпечити гідні умови життя для фермерів і сталі умови розвитку сільської місцевості.