• In English
  • Володимир Демчишин: Відключення енергоблоку Запорізької АЕС має технічний характер і не є небезпечним
    опубліковано 03 грудня 2014 року о 14:44

    Робота енергоблоку №3 Запорізької атомної електростанції буде відновлена до кінця тижня. Про це повідомив Міністр енергетики та вугільної промисловості України Володимир Демчишин на брифінгу в Будинку Уряду у середу, 3 грудня, коментуючи відключення 28 листопада енергоблоку №3 ЗАЕС від об'єднаної енергосистеми для проведення поточного ремонту.

    «Насправді на Запорізькій атомній електростанції немає ніякої загрози. Наприкінці минулого тижня у системі видачі енергії сталося коротке замикання, тому на атомній станції не працює лише один, третій, блок. Але жодної загрози для реактора нема. Це технічне пошкодження, яке зараз усувають. Блок перебуває у стані ремонту», - повідомив Міністр.

    Володимир Демчишин підкреслив, що вихід з ладу одного з енергоблоків не завдав суттєвих втрат, але це позначилося на потужності видачі електроенергії. Він запевнив, що зараз спеціалісти працюють над усуненням цієї несправності і, максимум до кінця тижня, проблему планують вирішити: «До п’ятниці «Енергоатом» планує повністю відновити роботу цього блоку».