• In English
 • 5 грудня обговорять новітні стратегії реформування державної служби в Україні в умовах європейської інтеграції
  опубліковано 03 грудня 2014 року о 12:58

  5 грудня 2014 року в Національній академії державного управління при Президентові України, вул. Пугачова, 12/2, актова зала (3-й поверх), відбудеться круглий стіл за міжнародної участі на тему «Новітні стратегії реформування державної служби в Україні в умовах європейської інтеграції». Початок заходу о 10.00.

  У заході візьмуть участь президент Національної академії державного управління при Президентові України Юрій Ковбасюк, Посол Швейцарської Конфедерації в Україні Й.В. Пан Крістіан Шьоненбергер, керівник Головного департаменту зовнішньої політики та європейської інтеграції Адміністрації Президента України Ігор Жовква, директор департаменту конституційного, адміністративного та соціального законодавства Міністерства юстиції України Аліна Панченко, завідувач відділу зв’язків з органами державної влади та міжнародними організаціями Національної академії правових наук України, академік НАПрН України Олександр Скрипнюк, представники Адміністрації Президента України, Верховного Суду України, Міністерства юстиції України, Міністерства внутрішніх справ України, Національного агентства України з питань державної служби, Служби безпеки України, Національної академії правових наук України, науково-педагогічні працівники Національної академії, а також інших наукових установ і вищих навчальних закладів України.

  Метою заходу є формування нових методологічних підходів і сенсів удосконалення кадрової політики, реформування державної служби в Україні в умовах європейської інтеграції, а також напрацювання пропозицій щодо посилення ролі Національної академії при здійсненні наукових досліджень з проблем державної служби та при підготовці, перепідготовці та підвищенні кваліфікації фахівців державних службовців.

  У ході роботи відбудеться обговорення питань щодо шляхів і напрямів формування кадрової політики у сфері державної служби в Україні в контексті євроінтеграції, удосконалення чинного законодавства про державну службу, етичних засад державної служби України, місії Національної академії державного управління при Президентові України в розвитку лідерства на державній службі, а також антикорупційне законодавство як чинник модернізації інституту державної служби в Україні.

  Детальна інформація за тел. 481-21-72 або за електронною адресою: medianadu@ukr.net