• In English
 • Мінрегіон закликав області дотримуватися лімітів споживання газу
  опубліковано 02 грудня 2014 року о 15:17

  Чітко дотримуватися лімітів споживання природного газу закликали регіони у Міністерстві регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства. Про це йшла мова на селекторній нараді Мінрегіону з центральними органами виконавчої влади, обласними та Київською міською державними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та теплопостачальними підприємствами України з питань забезпечення сталого проходження опалювального сезону 2014-2015 років та скорочення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами.

  «Прошу керівництво регіонів відповідально ставитися до питання дотримання лімітів споживання газу. Тим більше, що виділені кожній області ліміти визначалися з урахуванням скорочення споживання природного газу на 30% теплогенеруючими підприємствами, і кожна область брала на себе відповідальність забезпечити це питання. Скорочення споживання газу та проходження опалювального періоду в рамках затверджених Урядом обсягів природного газу для кожної області є запорукою сталого забезпечення споживачів теплом», - звернувся до представників регіонів перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Володимир Кістіон.

  Він наголосив на необхідності ще раз переглянути обласні Плани зі зменшення споживання природного газу теплопостачальними підприємствами, та, в разі необхідності, внести корективи і забезпечити дотримання лімітів споживання газу протягом опалювального періоду.

  Якщо ситуація не зміниться і в областях і надалі перевищуватимуть споживання визначених Урядом обсягів газу, Володимир Кістіон поінформував про можливе направлення до Кабінету Міністрів України та Адміністрації Президента України клопотань про притягнення до дисциплінарної відповідальності голів та профільних заступників голів обласних державних адміністрацій за недотримання лімітів споживання газу.