• In English
 • У Мінекономрозвитку відбулося засідання аукціонного комітету з продажу сирої нафти, газового конденсату і скрапленого газу
  опубліковано 02 грудня 2014 року о 13:10

  У Мінекономрозвитку відбулося перше засідання нового складу аукціонного комітету з продажу сирої нафти, газового конденсату і скрапленого газу.

  «Це перше засідання аукціонного комітету з продажу сирої нафти, газового конденсату і скрапленого газу у новому складі. Були розглянуті організаційні питання роботи аукціонного комітету, які дозволять забезпечити чітку роботу комітету з організації прозорих біржових торгів енергоносіями», – наголосила заступник директора департаменту розвитку реального сектору економіки, голова аукціонного комітету Лариса Гребеннікова.  

  Відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України № 570 були затверджені секретарі на кожний вид аукціону. Тож секретарем аукціонного комітету з продажу скрапленого газу обрано представника Міненерговугілля Вадима Запорожченка, а секретарем аукціонного комітету з продажу нафти сирої і газового конденсату – представницю Мінекономрозвитку Ірину Зибенок. 

  Під час засідання визначено дати проведення наступних аукціонів із продажу нафти сирої і газового конденсату та спеціалізованого аукціону з продажу скрапленого газу для потреб населення. Зазначені аукціони мають відбутися 18 грудня 2014 року, а дата реєстрації заявок для участі в аукціонах – 11 грудня 2014 року.

   Також затверджено підсумки проведення аукціону з продажу скрапленого газу ПАТ «Укргазвидобування», що відбувся  28 листопада 2014 року.