• In English
 • Землевпорядники Дніпропетровщини виділили земельну ділянку батьку героя Небесної сотні, загиблого на Майдані
  опубліковано 02 грудня 2014 року о 12:21

  Наказом Головного управління Держземагентства у Дніпропетровській області затверджено проект землеустрою щодо виділення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства батьку героя Небесної сотні Сергія Нігояна, який загинув на Майдані у січні 2014 року.

  Земельна ділянка, яку передано у власність, знаходиться на території Березанівської сільської ради Солонянського району, поблизу батьківської хати Сергія, тож родина героя зможе вести особисте селянське господарство у рідному селі.

  У Головному управлінні Держземагентства повідомили, що землевпорядники не залишили без уваги і військовослужбовців, котрі героїчно боронять нашу державу, та сім’ї загиблих у ході АТО захисників Вітчизни.

  Наразі в області триває масштабна робота щодо виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції та їхнім родинам для ведення особистого селянського господарства, будівництва, обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд, садівництва, індивідуального дачного будівництва.

  Нагадуємо, що з червня 2014 року за підтримки Уряду розпочалося впровадження ініціативи Держземагентства України щодо забезпечення земельними ділянками учасників АТО.