• In English
 • У Мінмолодьспорту презентували Концепцію реформування сфери спорту в Україні
  опубліковано 01 грудня 2014 року о 17:17

  1 грудня в Міністерстві молоді та спорту України презентували Концепцію реформування сфери спорту та фізичної культури.

  "З самого початку роботи над Концепцією ми бачили такі головні завдання реформи українського спорту:

  Євроінтеграція. Розширення співробітництва із міжнародними організаціями, розвиток європейського виміру в спорті. Це також сприятиме євроінтеграції України в цілому.

  Конкуренція за правилами. Спорт стає основою для формування та підтримки в суспільстві навичок чесної конкуренції за правилами.

  Дерегуляція і автономія спорту. Розбудова недержавного сектору країни через розширення повноважень громадських організацій, в тому числі — спортивних", - зазначив Міністр молоді та спорту України Дмитро Булатов.

  Реформа має йти за чотирма ключовими напрямками: спорт вищих досягнень; масовий спорт; спорт у системі освіти та інфраструктура.

  "По кожному з цих напрямків ми запланували зміни, які піднімуть країну на якісно новий, вищий рівень", - зазначив Дмитро Булатов.

  Щодо питання функціонування спортивних шкіл, який викликав найбільше запитань, то за його словами, спортивні школи отримають статус спортивних клубів, а разом з цим — більше повноважень. "Спортивний клуб — це загальноприйнята в Європі система задоволення потреб громадян країни у спорті та здоровому способі життя. Державні і недержавні спортивні клуби матимуть рівні можливості, що призведе до відкритої та чесної конкуренції", - зазначив Дмитро Булатов.