• In English
 • Степан Полторак: Нам доводиться одночасно вести бойові дії і змінювати підходи у діяльності Міноборони
  опубліковано 01 грудня 2014 року о 12:26

  «Проблем з будівництвом армії дуже багато. Треба практично змінювати підходи до вирішення нагальних поточних питань, зокрема таких як забезпечення. Армія довгий час була абсолютно закритою структурою. І там, де це виправдано, і там, де вже давно потрібно було відкрити суспільству всі проблеми та комплексно їх вирішувати. Сьогодні всі повинні зрозуміти, що реформування Збройних Сил, які ведуть бойові дії швидко зробити неможливо», – наголосив Міністр оборони Степан Полторак. 

  За словами Міністра оборони України, зміни в оборонному відомстві потрібно проводити таким чином, щоб не нашкодити, детально прорахувавши все до дрібниць.

  «Я почав з того, що вивчив усі матеріали, які були пов’язані з реформуванням армії до мене. У багатьох моїх попередників – міністрів були дуже непогані ідеї, які на жаль, не втілилися в життя. Я вивчаю цей досвід, аби не допускати подібних помилок. Маємо змінювати свідомість людей, що потрібно працювати по-новому. У нас діє багато застарілих наказів та інструкцій і саме зараз настав час відпрацювати їм адекватну викликам заміну», – уточнив Міністр.

  «Треба переглядати усі норми і приймати відповідні рішення. І те, що нам доводиться сьогодні одночасно вести бойові дії та змінювати підходи у діяльності такого складного державного механізму як Міністерство оборони – це необхідність. Але ми знаємо як і що треба зробити і робимо», – підсумував Степан Полторак.