• In English
 • Українським правоохоронцям представили новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва
  опубліковано 01 грудня 2014 року о 09:35

  Українським правоохоронцям представили новий бронеавтомобіль вітчизняного виробництва. Як повідомив Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, новий броньовик виготовлений українським виробником НВО «Практика». Робоча назва бронеавтомобіля КOZAK 2014. На полігоні Нацгвардії, розташованому в Нових Петрівцях, перед серійним випуском відбулися випробування останньої версії прототипу. На випробуваннях були присутні представники Збройних сил, Нацгвардії і Прикордонної служби.

  Бронеавтомобілі розроблені вітчизняними фахівцями у партнерстві з італійським IVECO. Поки існують дві версії лінійки бронемашин, в роботі їх більше.

  Арсен Аваков зазначив, що бронемашини пройшли тест-драйв, після якого були обстріляні з відстані 50-ти метрів автоматами калібру 5,45 мм, 7,62 мм, а також з кулемета та снайперської гвинтівки Драгунова. Техніка «вогневий іспит» склала: і броня, і скло витримали обстріл.

  За словами глави МВС, разом з генералами і бійцями, що були на передовій, був складений перелік зауважень і доповнень до останнього прототипу. У середу планується обговорити замовлення першої тестової серійної партії для серійного виробництва та випробувань у військах в бойових умовах – і прийняти рішення про велике замовлення в чотирьох варіантах модифікацій і типорозмірів з різним набором озброєння і компонування захисту.

  «Випробуваннями задоволені, хоч трохи й шкода розстріляного прототипу – радості більше – витримав! За фактом доопрацювання новий суперброньовик для наших бійців», – зазначив Арсен Аваков.