• In English
  • У Миколаєві виділять 226 земельних ділянок учасникам АТО і 54 - ветеранам війни в Афганістані
    опубліковано 27 листопада 2014 року о 10:40

    Депутати Миколаївської міської ради затвердили проект рішення про надання дозволів на виготовлення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок військовослужбовцям, які є учасниками антитерористичної операції, та членам сімей загиблих учасників антитерористичної операції. Згідно з документом, право на виготовлення проектів землеустрою надано 226 учасникам АТО та членам їх сімей.

    Також запропоновано внести до проекту рішення клопотання щодо відведення земельних ділянок 54 ветеранам війни в Афганістані.

    У головному управлінні Держземагентства у Миколаївській області поінформували, що надання у власність земельних ділянок здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України (“Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами”), за умови, що учасник бойових дій не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки та надав у відповідний територіальний орган Держземагентства заяву і документ, який посвідчує його участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ тощо).