• In English
 • Мінекономрозвитку: У грудні планується запровадження пілотного проекту щодо електронних закупівель товарів
  опубліковано 26 листопада 2014 року о 14:37

  Серед основних питань, над якими працюють сьогодні фахівці департаменту державних закупівель Мінекономрозвитку, – визначення шляхів реформування системи державних закупівель в Україні,  зокрема запровадження електронних закупівель. На це заступник директора департаменту Міністерства економічного розвитку і торгівлі Лілія Дудник звернула увагу під час міжнародної конференції на тему «Шляхи розвитку системи державних закупівель в Україні в контексті інтеграції до ЄС і ключові проблеми реформування системи державних закупівель», розповідаючи про останні досягнення й зміни у правовій та організаційній структурах системи державних закупівель.

  Також заступник директора департаменту розповіла, що з грудня планується запровадити пілотний проект  щодо електронних закупівель товарів, вартість яких не перевищує пороги, визначені Законом України «Про здійснення державних закупівель».

  «На сьогодні учасниками пілотного проекту заявили себе Мінекономрозвитку, ДУС, ДП НАЕК «Енергоатом», Київська МДА. Результати впровадження цього проекту будуть дуже важливими з огляду на оцінку ефективності даної системи й доцільності її розширення на закупівлі, що здійснюються в рамках Закону», – додала Лілія Дудник.

  Наразі Міністерством спільно з громадськими активістами здійснюються заходи організаційного й методологічного характеру з реалізації пілотного проекту впровадження системи електронних закупівель.