• In English
 • Щодо працевлаштування працівників територіальних органів ДФС, які перебували у зоні проведення АТО
  опубліковано 26 листопада 2014 року о 11:16

  Працівники територіальних органів ДФС, які раніше були розміщені на тимчасово неконтрольованій території, з питань працевлаштування можуть звернутися до будь-якого обраного ними територіального органу ДФС на території, підконтрольній владі України.

  Для сприяння працевлаштуванню зазначених співробітників і наданню їм можливої допомоги у вирішенні соціально-побутових проблем надано відповідне доручення керівникам усіх територіальних органів ДФС.

  Обов’язкові документи, які потрібно надати для працевлаштування, – заява та трудова книжна. Інші необхідні документи працівникам із тимчасово неконтрольованих територій допоможуть зібрати при працевлаштуванні фахівці підрозділів персоналу обраних територіальних органів ДФС.

  Нагадаємо, що відповідно до наказу ДФС України від 07.11.2014 №256 «Про переміщення та закінчення простою» територіальні органи ДФС, що перебувають на тимчасово неконтрольованій території,  переміщуються у населені пункти, на території яких органи державної влади здійснюють свої повноваження у повному обсязі. Усі працівники ГУ ДФС у Донецькій та Луганській областях, а також підпорядкованих територіальних органів, обов’язково будуть повідомлені про переміщення та попереджені про зміну умов праці.